קהילה, חינוך ורווחה

חברת תכנים רואה בקהל היעד של ארגונים העוסקים ברווחה וקהילה כמטרה מרכזית לפעילות.
מתוך הבנת השדה הציבורי והחברתי בו פועלים ארגונים אלה ומתוך תפיסת מורכבות מערכתית
מציעה חברת תכנים יעוץ וליווי במספר אפשרויות לארגונים אלה:

💚 העצמת צוותים חינוכיים

צוותם חינוכיים מתמודדים עם אתגרים מורכבים ביותר למול תלמידים והורים. על מנת להתמודדד באופן יעיל עם אתגרים אלה, אנו מציעים ליווי סדנאי ואישי המותאם לצורכי המורה והמערכת החינוכית בבית הספר.

💚 העצמת תלמידים במסגרות מקדמות

לתלמידים רבים במערכות החינוכיות קשיים הנובעים לא פעם מסיבות אישיות וסביבתיות, דבר זה מקשה על יכולותיהם הלימודיות וגורם לעיכוב בהתפתחותם האישית. על מנת לסייע לתלמידים אלה להתמודד עם הקשיים העומדים לפניהם אנו מציעים ליווי סדנאי ואישי המותאם לצורכי התלמיד ובית הספר.

💚 פיתוח ויעוץ ארגוני

החל מאבחון ארגוני, דרך הצבת מטרות ובחינת חלופות להשגתן ועד לבניית תכנית התערבות וליוויה, כל זאת לטובת שיפור ושדרוג יכולות הארגון לספק שירותים ללקוחותיו, עובדיו ובמקרים רבים מתנדביו. תכנים מציעה יעוץ ארגוני הנעשה תמיד וכעקרון בשיתוף פעולה מתמיד עם הלקוח מתוך תפיסת עולם של שותפות מקצועית בהובלת המעשה הארגוני.

💚 תכנון אסטרטגי

תכנים מציעה תכנון הכולל מיפוי נתונים מדוקדק, זיהוי מגמות הזדמנויות ואתגרים בסביבת העבודה של הארגון מתוך מטרה לגבש דרכי פעולה לטווחי הזמן הרלבנטיים ליחידת העבודה מהווה בסיס לשירות איכותי, מקצועי ויעיל ומשמש כלי מרכזי לניהול העשייה של הארגון. כל זאת תוך הטמעת תהליכי ניטור ומישוב מספקים נדבך חשוב ביותר לשיפור העשייה הארגונית ומעקב מסודר של האפקטיביות הארגונית

💚 יעוץ וליווי מנהלים

מנהלים בשירותי הרווחה והקהילה מתמודדים עם עולם מורכב של זירות המקיימות ביניהן אינטראקציות ותהליכים מבוססי אינטרסים רבים ושונים. כל זאת בסביבה שהמאפיין המרכזי שלה הוא שינוי מתמיד. המעשה הניהולי הופך להיות יותר ויותר מאתגר הן ברמה האישית והרגשית והן ברמה המערכתית מול לקוחות, עובדים, מתנדבים וממונים. על מנת להתמודד בהצלחה עם אתגרים אלה ולפתח מסוגלות לאורך זמן תכנים מציעה ליווי ויעוץ אישי למנהלים בכל דרגי הארגון.

💚 פיתוח צוותים

על מנת לשדרג את יכולות שיתוף הפעולה מחד ואת היכולות המקצועיות מאידך, פעמים רבות עולה הצורך בסדנאות, הכשרות וליווי של צוותים בארגון. ימי שיא חווייתיים מגבירים את הגיבוש הציוותי ומשפרות את המורל והמוטיבציה של חברי הצוות כפרטים וכקבוצה. לצורך כך תכנים מציעה סט של אפשרויות בהתאמה לצרכי הארגון

סדנאות כלכלת המשפחה

אין ספק שהאתגר של ניהול נכון ואפקטיבי של התקציב הביתי והמשפחתי הוא נחלתם של קבוצות רבות באוכלוסייה. תכנים מציעה מתן כלים פרקטיים לתכנון מעקב וביצוע כחלק מתהליך מעצים, זאת לצד התייחסות לפן הרגשי ולמערכות קבלת ההחלטות המשפחתית מאפיינת את הסדנאות בנושא זה. קהל היעד הם פרטים ובני זוג לקוחות של ארגוני רווחה וקהילה.

💚 סדנאות העצמה בקהילה

צורך קיים בקרב קבוצות לא מעטות בקהילה הוא הצורך בפיתוח והעצמה של יכולות אישיות, קבוצתיות ומנהיגותיות לצד חיזוק אלמנטים של קהילתיות וערבות הדדית. תכנים מציעה מגוון סדנאות, קורסים וסדרות מפגשים לצד ימי שיא חווייתיים המותאמים לקהל היעד ולצרכים הספציפיים

לקוחותינו 

 

 

אפשרות לעתיד חדש מתחיל כאן