שירותים לגופים עסקיים

על מנת להגביר אפקטיביות וריווחיות עסקים נדרשים באופן שוטף לנוע קדימה למטרות חדשות ומאתגרות יותר
הן בשדות התחרותיים בה פועל העסק והן ברמת התפעול של המערך האנושי.
חברת תכנים מציעה מספר מענים בהתאמה לצרכי הלקוח:

💚 בניית חזון ארגוני וקהילתי

ארגונים עסקיים וקהילתיים נדרשים לטובת הגברת האפקטיביות לכוונן מחדש את מטרות הארגון ולהתאימם למציאות משתנה. נדבך חשוב וקריטי במהלך זה הינו יצירת חזון ארגוני. תהליך בניית החזון מתבצע תוך למידה של ערכי היסוד של הארגון, מטרותיו וסביבתו הארגונית. החזון מתווה את הדרך ומכווין את התכנון והפעולות של הארגון ביום יום כך שיותאמו לתמונה העתידית שהארגון רואה לנכון לשאוף אליה. חזון ארגוני אפקטיבי הוא תוצר של תהליך המשתף עובדים ו/או קהילה ביצירתו. לחברת תכנים ידע וניסיון בהובלה וליווי של תהליכי בניית חזון.

💚 יעוץ וליווי מנהלים

מנהלים בגופים עסקיים מתמודדים עם עולם תחרותי ומורכב של זירות ותהליכים מבוססי אינטרסים רבים ושונים. כל זאת בסביבה שהמאפיין המרכזי שלה הוא שינוי מתמיד. המעשה הניהולי הופך להיות יותר ויותר מאתגר הן ברמה האישית והרגשית והן ברמה המערכתית מול לקוחות ועובדים. על מנת להצליח בהתמודדות עם אתגרים אלה ולפתח מסוגלות לאורך זמן תכנים מציעה ליווי ויעוץ אישי למנהלים בכל דרגי הארגון.

💚 פיתוח צוותים

על מנת לשדרג את יכולות שיתוף הפעולה מחד ואת היכולות המקצועיות מאידך, כל זאת על מנת להגיע להישגים ולמצוינות עסקית, יש צורך בהשקעה בפיתוח הצוותים בארגון. סדנאות, הכשרות וליווי של צוותים, ימי שיא חווייתיים – כל אלה מגבירים את הגיבוש הציוותי ומשפרות את המורל והמוטיבציה של חברי הצוות כפרטים וכקבוצה. לצורך כך תכנים מציעה סט של אפשרויות בהתאמה לצרכי הארגון.

💚 טיפול וליווי עובדים במשבר

הדאגה לרווחתם הרגשית של מנהלים ועובדים בארגון מהווה סימן היכר של ארגונים מצליחים הרואים בהון האנושי את הבסיס לפעילות איכותית ואפקטיבית של הארגון. חברת תכנים מציעה טיפול, יעוץ וליווי סביב משברי חיים ע”י אנשי מקצוע מתחומי הטיפול בעלי רקע וניסיון תוך עמידה בכל הסטנדרטים המקצועיים של תחומי הטיפול.

💚 קורסים והשתלמויות

חברת תכנים תבנה יחד עם הלקוח ועבור יחידות העבודה השונות, קורסים מקצועיים, השתלמויות, סדנאות בתחומי התוכן של העשייה והעשרה בתחומים משיקים – זאת לאחר מיפוי הצרכים המקצועיים והבנת צרכי הלקוח באופן מעמיק. כל זאת על מנת לשדרג את היכולות המקצועיות ויכולת נתינת השירות של יחידות העבודה השונות.

💚 סדנאות שיפור שירות

שירותי החברה ללקוחותיה הם הממשק בין כלל תהליכי הפקת המוצר ובין עשיית המכירה עצמה. לכן, היכולת לתת שירות ברמה איכותית ומותאמת לשדה הפעילות של הארגון היא בסיס להצלחת העסק. חברת תכנים מציע סדנאות שיפור שירות השמות דגש על יכולותיו ועוצמותיו של נותן השירות מחד ועל צרכי הלקוח מאידך.

💚 בניית תהליכי הדרכה

תכנית הדרכה איכותית המביאה בחשבון את היעדים העסקיים והאסטרטגיים של החברה ועונה באופן מיטבי על צרכי הלמידה של יחידות העבודה השונות. זאת מתוך מטרה ברורה לשדרג את יכולות החברה בהשגת היעדים העסקיים. חברת תכנים מציעה תכנון ובניה של מערך ההדרכה בארגון והתאמתו לצרכים וליעדים המוצבים ע”י קברניטי הארגון.

אפשרות לעתיד חדש מתחיל כאן