שירותים לקהל הרחב

מצבי חיים מאתגרים, משברים ושינויים מצריכים לא פעם סיוע של אנשי מקצוע מתחומי הטיפול השונים.
תכנים מציע שירותים בתחום זה ע”י אנשי מקצוע מתחומי הטיפול הפסיכו-סוציאלי.
החל מפסיכותרפיה ועד מפגשים חד פעמיים, מפגשי יעוץ סביב נושאים ספציפיים וליווי בקבלת החלטות משמעותיות.

💚 טיפול משפחתי

מטרתו של הטיפול המשפחתי היא סיוע למערכת המשפחתית להגיע לאפקטיביות בוויסות וניהול קונפליקטים רגשיים תוך שינוי היחסים ודפוסי ההתנהגות של פרטים במשפחה. הטיפול המשפחתי מתמקד בעיקר בקשרי הגומלין וביחסים בין הפרטים במשפחה ושואף להביא תוך העמקת המודעות, לשיפור בתפקוד ובתחושות הרגשיות של חברי המשפחה. תכנים מציעה טיפול משפחתי ע”י מטפלים מוסמכים בתחום.

💚 גישור זוגי ומשפחתי

לעיתים רמות הקונפליקט בין בני הזוג או פרטים אחרים במשפחה הם גבוהות ומצריכות מיקוד טיפולי לצורך מיתון וניהול הקונפליקט באופן מיטבי בנסיבות הנתונות. גם כאשר החלטת בני הזוג הינה לסיים את הקשר גישור משפחתי מסייע לעשות זאת באופן שמשמר תקשורת ושמירה על אינטרסים משפחתיים משותפים גם תוך הליך שמסיים קשר. תכנים מציעה גישור משפחתי ע”י מטפלים ואנשי מקצוע מוסמכים בתחום.

💚 אימון אישי

תהליך שמטרתו סיוע לאדם להציב מטרות אליו הוא רוצה לשאוף תוך בירור ערכי הליבה, הרצונות והשאיפות המובילות את תהליכי קבלת ההחלטות והעשיה של האדם. זאת לצד ליווי ההתקדמות צעד אחר צעד בדרך להשגת המטרה. אימון אישי נעשה ע”י אנשי מקצוע מתחומים שונים בהתאמה לצרכי הלקוח ותוך שימת דגש על התאמה אישית ללקוח.

💚 יעוץ במצבי משבר

בצמתי חיים משמעותיים לעיתים שיחה עם איש מקצוע רלבנטי עשויה לסייע רבות הן במתן מידע המסייע לקבלת החלטות והן בחשיבה משותפת, יעוץ והכוונה במידת הצורך. תכנים מציעה יעוץ במצבי משבר באמצעות אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון בתחומם היכולים לסייע רבות בצמתי קבלת החלטות לצורך התווית דרכי פעולה אפקטיביות ללקוח.

ליווי ויעוץ לגיל השלישי

הגיל השלישי מלווה באתגרים רבים הן לאדם והן לבני משפחתו. נושאים של אפוטרופסות, חשיבה על אופציות של דיור מוגן, צוואות, בדידות וחולי לצד אפשרויות חדשות ומלהיבות של ניצול זמן פנוי לטובת עשייה משמעותית, כל אלה דורשים ליווי ויעוץ של אנשי מקצוע הבקיאים בתחום. תכנים מציעה ליווי ויעוץ לקשיש ולבני משפחתו בתהליכי קבלת החלטות חשובות אלה.

💚 טיפול אישי

תכנים מציעה טיפול – פסיכותרפיה ע”י אנשי מקצוע מוסמכים.

לקוחותינו 

 

 

אפשרות לעתיד חדש מתחיל כאן